Alina-1.jpg Csapat-3.jpg Anna-1.jpg 6-7.png Regina--3.jpg Vivien-1.jpg Bianka-11.jpg Regina--1.jpg Bianka-3.jpg 8.png Regina--2.jpg Csapat-1.jpg

Esemény naptár

Előző hónap Szeptember 2018 Következő hónap
H K Sz Cs P Szo V
week 35 1 2
week 36 3 4 5 6 7 8 9
week 37 10 11 12 13 14 15 16
week 38 17 18 19 20 21 22 23
week 39 24 25 26 27 28 29 30

Bejelentkezés

Versenynaptár

 

VERSENYNAPTÁR Női-férfi torna 2018. első félév

 

Világversenyek

Nk-i versenyek

Hazai versenyek

Hazai egyébverseny

Hely/Rendező

Korosztály

feb.3.

 

Reykjavik Int.Games

 

 

Reykjavik/ISL

 

feb.22-25.

World Cup

 

 

 

Melbourne/AUS

felnőtt

márc.3. ?

 

 

 

KIT Katolikus iskolák

TCS

Ffi-Női up

márc.10-11

 

 

 

Diákolimpia

Országos döntő

„B”kategória

TCS

Leány-fiú up

márc. 15-18

World Cup

 

 

 

Baku/AZE

felnőtt

márc.16-18

 

 ENBW DTB-Pokal - Team Challenge

 

 

Stuttgart/GER

.Női-Férfi feln.

márc.24.

 

 

Leány Gyermek kezdőhaladó,serd.

I.o. CSB.1.f

 

TCS

Leány UP

márc. 21-24.

World Cup

 

 

 

Doha/QAT

felnőtt

márc.29-ápr.2.

 

Ukrainian International Cup

 

 

Kiev/UKR

felnőtt

ápr.7-8

 

 

 

Diákolimpia

Országos döntő

„A”kategória

TCS

Leány-fiú up.

ápr.14.

 

 

Felnőtt-ifi – serdülő

II.o. CSB 1.f.

 

TCS

Női felnőtt/up

ápr.15.

 

 

Felnőtt-ifi II.o. és serdülő-kadet II.o.

CSB 1.f.

 

TCS

Ffi-felnőtt/up

ápr.19-22..

 

23.Int.Junior Team Cup

 

 

Berlin/GER

Fiú up

ápr.20.

 

 

 

Fazekas és

DKMT kupa

Kiskunhalas

Leány-fiú up

ápr.21.

 

"TGW Austrian Team Open"

 

 

Linz/AUT

Férfi feln.

ápr.22.

 

 

Leány Gyermek kezdőhaladó,serd.I.o. CSB.2.f

 

TCS

Leány up

ápr.28.

 

 

Fiú Ifi-Kadet I.o. EB.1.f.

 

TCS

fiú up

ápr.29.

 

 

Fiú Serdülő kezdő-haladó CSB.1.f.

 

TCS

fiú up

máj.5.

 

 

Fiú gyermek kezdő

CSB.1.f.

 

TCS

fiú up

máj.6.

 

 

Fiú Gyermek haladó

CSB.1.f.

 

TCS

fiú up

máj.5-6

 

9th Gymsport Int. Tournament

 

 

Porto/POR

Férfi-Női feln- up.

máj.2-9.

Gymnasiade

 

 

 

Marrakech/MAR

Férfi-Női feln

máj.12-13..

 

 

Matsz-Zsebibaba CSB.1.f.Bp-V

 

TCS

leány up.

máj.18-20

Matolay E. nk-i

 

Női Szuper CSB és Ifi I.o.CSB.1.f.

 

Kiskunfélegyháza

felnőtt/up

máj.26-27

 

Züri-Oberland Cup

 

 

Uster/SUI

Női feln – up.

máj.25-27

 

Budapest Kupa

 

 

TCS

fiú up

máj. 24-27.

Wd. Challenge Cup

 

 

 

Osijek/CRO

Női-Férfi feln.

máj.31-jun.6..

Wd. Challenge Cup

 

 

 

Koper/SLO

Női-Férfi feln.

jun.2. 

 

 

Fiú Ifi-Kadet

I.o. EB.2.f.

 

TCS

fiú up

jun.3. 

 

 

Fiú Serdülő kezdő-haladó CSB.2.f.

 

TCS

fiú up

jun.16.

 

 

Fiú gyermek kezdő

CSB.2.f.

 

TCS

fiú up

jún.17.

 

 

Fiú Gyermek haladó

CSB.2.f.

 

TCS

fiú up

jun.14-17.

Wd. Challenge Cup

 

 

 

Guimaraes/POR

Női-Férfi feln.

jun.19-24

YOG

Qualification

 

 

 

Baku/AZE

Női-Férfi junior

jún.30

 

 

Férfi Felnőtt

I.o. CSB 1.f.

 

TCS

felnőtt

 

 

VERSENYNAPTÁR Női-férfi torna 2018. második félév

 

 

Világversenyek

Nk-i versenyek

Hazai versenyek

Hazai egyébverseny

Hely/Rendező

Korosztály

 

 

UEG edzőképzés

 

 

Tirrenia/ITA

fiú up.

júl.14-15.

 

 

Ffi Felnőtt Országos Szerbajnokság Női Felnőtt és ifi  Szerbajnokság

 

TCS

Női-Férfi feln.

 

 

UEG edzőképzés

 

 

Tirrenia/ITA

leány up.

júl. 20-22

 

AUT-SUI-GERHUN Csapat

 

 

Dornbirn/AUT

Férfi feln-jun

aug.2-5

EB

 

 

 

Glasgow/GBR

Női feln-jun

aug.9-12

EB

 

 

 

Glasgow/GBR

Férfi feln-jun

szept.14-16

 

 

Férfi Felnőtt OB. Női Felnőtt-ifi OB

 

TCS

Női-Férfi feln.

szept.21-23.

HUN-Wd.

Challenge Cup

 

 

 

Szombathely/HUN

Női-Ffi felnőtt

szept.27-30

Wd. Challenge Cup

 

 

 

Paris/FRA

Női-Ffi felnőtt

szept.29.

 

 

Leány Gyermek kezdő-haladó,serd.I.o.

CSB.3.f

 

TCS

Leány UP

okt.6-18.

Youth Olympic Games

 

 

 

Buenos Aires/ARG

ffi-női up

okt.6.

 

 

Fiú gyermek kezdő CSB.3.f.

 

TCS

fiú up

okt.7.

 

 

Fiú Gyermek haladó CSB.3.f.

 

TCS

fiú up

okt.13.

 

 

 

Old Boys

?

Női-Férfi feln.

okt.20.

 

 

Leány Gyermek kezdő-haladó,serd.I.o.

CSB.4.f

 

TCS

Leány UP

okt.25-nov.3.

Világbajnokság

 

 

 

Doha/QAT

Női-Ffi felnőtt

okt.26-27.

 

 

Fiú Ifi-Kadet I.o. EB.3.f.

 

TCS

fiú up

okt.28.

 

 

Fiú Serdülő kezdő-haladó CSB.3.f.

 

TCS

fiú up

nov.10.

 

 

Felnőtt-ifi – serdülő II.o. CSB 1.f.

 

TCS

Női felnőtt/up

nov.11.

 

 

Felnőtt-ifi II.o. és serdülő-kadet II.o. CSB 1.f.

 

TCS

Ffi-felnőtt/up

nov.16-18.

 

 

Ffii Felnőtt,Női Szuper CSB. és Ifi I.o.CSB. 2.f. és Mesterfokú bajnokság

 

 ?

női-ffi feln-ifi

nov.24-25

 

 

Matsz-Zsebibaba CSB.2.f.

 

TCS

leány up.

nov.22-25

Individual

Apparatus World Cup

 

 

 

Cottbus/GER

Női-Ffi felnőtt

nov.29-dec.1.

 

ORV

 

 

Liberec/CZE

Leány-fiú Up.

 

 

 

VERSENYNAPTÁR Női-férfi torna 2017. első félév

 

Világversenyek

Nk-i versenyek

Hazai versenyek

Hazai egyéb verseny

Hely/Rendező

Korosztály

feb.22-25.

World Cup

 

 

 

Melbourne/AUS

felnőtt

feb.25.

 

 

 

Torna Gála

Szombathely

 

márc. 11.

 

 

Férfi Felnőtt I.o. CSB 1.f.

 

TCS

felnőtt

márc. 16-19

World Cup

 

 

 

Baku/AZE

felnőtt

márc.17-19

 

 ENBW DTB-Pokal - Team Challenge

 

 

Stuttgart/GER

.Női-Férfifeln.

márc. 22-25.

World Cup

 

 

 

Doha/QAT

felnőtt

márc.30-ápr.2.

 

Ukrainian International Cup

 

 

 

felnőtt

ápr.1-2.

 

 

Felnőtt Országos Szerbajnokság 

 

TCS

Női-Férfifeln.

ápr.8-9.

 

Matolay E. nk-i

Női Szuper CSB 1.f.

 

Kiskunfélegyháza

felnőtt/up

ápr.8

 

 

 

Arany Kupa

Szeged

Leány-fiú up.

ápr. 7-8.

 

Team Cup

 

 

Berlin/GER

fiú up

ápr.7-9.

 

POL-AUT-HUN Team

 

 

Gdanszk/POL

Férfi feln.

ápr. 7-9.

 

Rheintalcup

 

 

Widnau/SUI

Felnőtt

ápr.15.

 

 

Leány UP CSB.1f

 

TCS

up

ápr.19-23.

Női-Férfi EB

 

 

 

CLujNapoca/ROU

felnőtt

ápr.21.

 

 

 

Fazekas Kupa DKMT Kupa

Kiskunhalas

up.

ápr.22-23

 

 

Felnőtt-ifi II.o. és serdülő-kadet II.o. CSB 1.f.

 

TCS

Ffi-női felnőtt/up

ápr.29-30.

 

 

 

Diákolimpia Országos döntő

„B”kategória

TCS

Leány-fiú up

ápr.30.

 

 

 

FTC Albert Kupa

FTC Népliget

Leány up.

máj.6-7.

 

 

 

Diákolimpia Országos döntő „A”kategória

TCS

Leány-fiú up.

máj.13.

 

 

Leány UP.szerbajnokság

 

TCS

leány up.

máj.14.

 

 

Leány UP Bp-V. egyéni b.

 

TCS

leány up.

máj.12-14.

Wd. ChallengeCup

 

 

 

Koper/SLO

Női-Férfifeln.

máj.13-14.

 

 

 

FTC kupa

FTC Népliget

fiú up.

máj. 18-21.

Wd. ChallengeCup

 

 

 

Osijek/CRO

Női-Férfifeln.

máj.20-21

 

 

Fiú gyermek kezdő-haladó és serdülő I.o. CSB 1.f.

 

 

 

máj.20-21

 

8th International Tournament

 

 

Anadia/POR

Férfi-Nőifeln-up.

máj. 27..

 

 

       Fiú Ifi-kadet I.o. CSB 1.f. és Bp-V.egyéni bajnokság

 

TCS

fiú up

máj.28

 

 

Leány Gyermek kezdő-haladó CSB.1.f.

 

TCS

leány up.

jún.3..

 

 

Fiú Ifi I.o. és Kadet I.o.Szerbajnokság

 

TCS

fiú up

jún.16-18.

 

Budapest Kupa

 

 

TCS

fiú up

jún.10-11

 

 

ZsebibabaBp-V

 

TCS

leány up.

 

VERSENYNAPTÁR Női-férfi torna 2017. második félév

 

Világversenyek

Nk-i versenyek

Hazai versenyek

Hazai egyéb verseny

Hely/Rendező

Korosztály

júl.1-2

 

Flanders International

 

 

Ghent/BEL

Női feln.up

júl.1-2.

 

Züri-OberlandCup

 

 

Uster/SUI

Női feln-up.

júl.03-13.

 

UEG edzőképzés

 

 

Tirrenia/ITA

fiú up.

júl.8.

 

Nemz.Csapat

 

 

?

fiú up

júl.14-24.

 

UEG edzőképzés

 

 

Tirrenia/ITA

leány up.

júl.23-30

EYOF

 

 

 

Győr/HUN

Leány-fiú up.

aug.19-29.

29th SummerUniversiade

 

 

 

Taipei/TPE

felnőtt

szept.1-3.

 

 

Felnőtt OB.

 

TCS

Női-Férfifeln.

szept.8-10.

HUN-Wd. ChallengeCup

 

 

 

Szombathely/HUN

Női-Ffi felnőtt

szept.16-17

Wd. ChallengeCup

 

 

 

Paris/FRA

Női-Ffi felnőtt

szept.23-24.

 

31th Junior Trophy

 

 

Cottbus/GER

fiú up.

okt.2-8.

Világbajnokság

 

 

 

Montreal/CAN

Női-Ffi felnőtt

okt.7.

 

 

 

Old Boys

?

Női-férfi felnőtt

okt. 14-15.

 

 

Felnőtt-ifi II.o. és serdülő-kadet II.o. CSB 2.f.

 

TCS

Ffi-női felnőtt/up

okt.21.

 

 

Fiú Ifi I.o. és Kadet I.o.CSB 2.f.

 

TCS

fiú up

okt.22.

 

 

Leány Gyermek kezdő-haladó CSB 2.f

 

TCS

up.

okt.28.

 

 

Leány UP (serd, kadet, ifi)

CSB 2.f.

 

TCS

up

 

 

IV.AutumnCup

 

 

Seveso/ITA

fiú up.

 nov.1-4.

 

ORV

 

 

Liberec/CZE

Leány-fiú Up.

 nov.4-5

 

 

Fiú gyermek kezdő-haladó és serdülő I.o. CSB 2.f.

 

TCS

fiú up

nov. 11-12.

 

 

Fiú IfiI.o. és Kadet I.o.OB.

 

TCS

Fiú up

 

 

FutureCup

 

 

Linz/AUT

fiú up

nov.18-19.

 

 

Leány UP (serd,kadet,ifi) OB

 

TCS

Leány up.

nov.23-26

IndividualApparatus World Cup

 

 

 

Cottbus/GER

Női-Ffi felnőtt

nov.25-26

 

 

MATSZ-Zsebibaba CSB 2.f.

 

TCS

leány up.

dec. 1-3.

 

 

Felnőtt CSB.2.f.Mesterfokú bajnokság

 

Győr

női-ffi

dec.9.

 

 

 

Heraklész felmérés

FTC

Fiú up

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nyelv - Language

Postás SE Női Torna

DSC_0559.jpg

Facebook oldalunk

Vonalban

Oldalainkat 20 vendég és 0 tag böngészi